Sídlo: Dělnická 213/12 , 170 00 Praha 7 Tel: +420 255 712 400 info@unidebt.cz

Souhlas se zpracováním osobních údaju a INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Základní shrnutí

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti UNIDEBT Czech, SE pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a pro činění jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete níže.

Totožnost a kontaktní údaje správců

1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost UNIDEBT Czech, SE, se sídlem Dělnická 213/12, Holešovice, 170 00 Praha 7, IČO: 247 97 880, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl H, vložka 298 (dále jen jako „správce“).

1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování UNIDEBT Czech, SE, Dělnická 213/12, Holešovice, 170 00 Praha 7, adresa elektronické pošty souhlasy@unidebt.cz, telefon 255 712 400.

1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.

Zákonný důvod zpracování osobních údajů

2.1. Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).

Účel zpracování osobních údajů

3.1.  Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.

Doba uložení osobních údajů

4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje správcem uloženy, je na dobu neurčitou od poskytnutí souhlasu, nejdéle však do odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním Vašich osobních údajů pro tento účel zpracování.

Další příjemci osobních údajů

5.1. Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou osoby zajišťující marketingové služby pro správce, osoby tvořící se správcem koncern a jiné osoby personálně či obchodně propojené se správcem.

5.2. Správce nemá v úmyslu předat Vaše osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci.

Práva subjektu údajů

6.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.

6.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: podáním žádosti o odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů, a to e-mailem na souhlasy@unidebt.cz nebo zrušit souhlas přímo v obchodním sdělení, kde lze kliknout na odkaz k tomuto účelu určený.

6.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.

6.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.

6.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, včetně profilování, pokud se profilování týká tohoto přímého marketingu. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Umíme to lépe

SPRÁVA POHLEDÁVEK

Nabízíme svým klientům přijetí pohledávek do správy a jejich vymáhání v jakémkoli stádiu prodlení a v jakémkoli objemu.

EFEKTIVNĚ A ETICKY!

Zakládáme si na přísném dodržování etického kodexu, přičemž efektivně využíváme nástroje pro vymáhání, při získání Vašich finančních prostředků. 

PORADENSKÁ ČINNOST

Nevíte si rady se založením firmy? Nevadí, jsme tu pro Vás, rádi pomůžeme začínajícím podnikatelům s prvními kroky ve světě business.

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.