Sídlo: Dělnická 213/12 , 170 00 Praha 7 Tel: +420 255 712 400 info@unidebt.cz

O společnosti

Náš tým je složený z odborníků se zkušenostmi v oboru vymáhání a správy pohledávek v České republice i v rámci střední Evropy, spolupracující s renomovanými právními kancelářemi a exekučními úřady, v kombinaci se silným kapitálovým zázemím vytváří ze společnosti UNIDEBT silný subjekt, který má za cíl prosadit se na trhu pohledávek v České republice. 

Našim klientům nabízíme jednorázovou i dlouhodobou realizaci odkupů pohledávek v rozsahu jednotlivých pohledávek i celých portfolií, případně služby formou správy kmenů klientů v prodlení s úhradou svého závazku. Máme zájem o pohledávky bez ohledu na výši NH, druh zajištění, výše prodlení apod. Garantujeme vymáhání v mezích etického kodexu dle AIA (Asociace inkasních agentur) a důraz na reputační rizika klienta a bezpečnost předaných dat.

Naši klienti

  • Bankovní a finanční instituce
  • Města a obce s rozšířenou působností
  • Telekomunikační společnosti
  • Pojišťovny

Spotřebitelské oznámení

Informace o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů podle § 14 zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele

Společnost UNIDEBT Czech, SE, Dělnická 213/12, Holešovice, 170 00 Praha 7 tímto informuje spotřebitele o tom, že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz

 

Umíme to lépe

SPRÁVA POHLEDÁVEK

Nabízíme svým klientům přijetí pohledávek do správy a jejich vymáhání v jakémkoli stádiu prodlení a v jakémkoli objemu.

EFEKTIVNĚ A ETICKY!

Zakládáme si na přísném dodržování etického kodexu, přičemž efektivně využíváme nástroje pro vymáhání, při získání Vašich finančních prostředků. 

PORADENSKÁ ČINNOST

Nevíte si rady se založením firmy? Nevadí, jsme tu pro Vás, rádi pomůžeme začínajícím podnikatelům s prvními kroky ve světě business.

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.