Kontaktujte nás, poradíme vám

Kdo jsme

Od roku 2011 pomáháme jak běžným občanům, tak živnostníkům či podnikatelům, kteří mají problémy se svými dluhy a hrozí, že by přišli o nemovitost. Silné kapitálové zázemí nás výrazně odlišuje od konkurence, která je v mnoha případech jen zprostředkovatelem obchodu.

Dlouhodobě spolupracujeme s renomovanými advokátními kancelářemi, insolvenčními správci a nebankovními společnostmi. Díky této přidané hodnotě i dlouholetým zkušenostem v oboru se nám otevírá celá řada možností, jak nepříjemnou situaci vyřešit. Potíže jednotlivých klientů řešíme individuálně a snažíme se najít co nejlepší variantu.

Od založení společnosti jsme pomohli 1 325 klientům a vyplatili závazky přes 3 mld. Kč

Ing. Michal Kostrhun

Zakladatel společnosti


Od ukončení studií na Fakultě účetnictví VŠE v roce 2004 pracuji ve finančním sektoru. V roce 2011 jsem se rozhodl založit firmu Unidebt a pomáhat lidem a firmám ve finančních problémech zachránit jejich majetek. Každý klient je pro nás důležitý, a proto si zakládáme na lidském přístupu a serióznosti.


Ing. Aleš Vyskočil

Ředitel společnosti


V oblasti financí se pohybuji více než 16 let a mám zkušenosti jak z veřejného, tak i ze soukromého sektoru. Posledních 8 let jsem se zaměřoval na insolvence a oddlužování osob. Tuto zkušenost nyní využívám při práci s klienty, kteří mají dluhy a potřebují poradit s financováním, aby nepřišli o nemovitost kvůli exekuci nebo insolvenci.